Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen elan merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri peyda arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek raksında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul bay dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile konum almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri bir parça olarak satmanın beraberinde birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat tedricen liberalleşmeye haklı giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya ara sürüklemek yürekin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile gerçek kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her evetştan insanoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde bilinmeyen başüstüneğu yürekin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten beğeni kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak çalmak, mesleklevselliği hakkında haber edinmeden satın çalmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin eke çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan düzenışmutaş elan emeksiz ve rahatlık olmaya kafaladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, avluına dallı güllülık dâhil etmek, elan uygun bir orgazm geçinmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan düzenışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan muamelei memnu olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra eke gelişmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta oldukça ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en emeksiz yolu. Ayrıca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken berhavaçalmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek ket tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir