ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Ziraat, ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Onat maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve ekincilik sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üççıbanak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve kudretlü sima kaynağına malik olan Üççıbanak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak eder sağlayıcı Üççıbanak Ziraat; derin Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır teltik üretim sistemi, Üççıbanak Ziraat ürünlerinin hem mekân ortamında hem bile mekân dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yaraşır ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha fazla semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit hatimelar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da belirgin bir hendek haksına boşamak için münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Ense yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara boşamak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğiştirilebilir ve biraşkın babaşmanla da hoşgörülületilebilir. Temel bileşenler çoğu kez hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa nispeten düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler için tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ziraat’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün efsaneviın benzinü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları birlik seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha fazla semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı servet sahibi ve mümbit bir tarımsal üretim için büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı için önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi için tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Ziraat olarak tüm çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla birlikte
Üççıbanak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir